kde můžete ochutnat moje cupcakes
Na Mělníku. Každou sobotu připravuju cupcakes na mělnické farmářské trhy. Ty probíhají každý týden od Velikonoc do dušiček, od 8 do 12 hodin, na mělnickém náměstí Míru. Jednou si přivstat stojí určitě zato!

Kde přesně v té změti stánků s ovocem, čerstvými klobáskami, pečivem a spoustu dalšího najdete? Hledejte stánek Kafe Mělník, kde si k mých cupcakes můžete vychutnat výbornou čerstvou kávu, připravenou jak jinak, než s láskou!

Třeba na mne někdy narazíte, jak se motám kolem stánku a klábosím s kamarády. Nebojte se a oslovte mě! Moc ráda si s vámi popovídám a dozvím se, jaké cupcakes (pokud už jste již ochutnali) jsou podle vás nejlepší. A naopak, jaké příchutě by vám udělaly radost a napříště se inspiruji. Není lepší start do nového dne, než slunečné ráno, usměvaví lidé s kávou a cupcakes ode mě v ruce. :)

Cupcakes v Praze

Jste Pražáci jak Brno a cestovat na Mělník je trochu z ruky? Cupcakes pravidelně připravuji pro kolegy z práce na pravidelné pondělní porady. Fragile Media sídlí v office centru Classic 7 v Holešovicích. Pokud tedy budete rychlejší než mí kolegové, určitě se pro vás nějaký ten cupcake najde. Nebojte se a určitě napište, budu jen ráda!

Moje práce je jako každá jiná, a proto se nemůžu sebrat a jet předat cupcakes na opačnou stranu Prahy, na druhou stranu, už změna města se počítá, nebo ne? A Holešovice už jsou vlastně téměř centrum. :)

Jak že se k nám dostanete? Záleží odkud a jak jedete. Na metru Nádraží Holešovice nasedněte na tram 12 nebo 24 a jeďte jednu zastávku na Ortenovo náměstí, odtud už je to jen kousíček pěšky. Pokud jedete autem, zadejte do navigace přesnou adresu – Jankovcova 1037/49 – a až zaparkujete, zavolejte mi! A bacha na modré zóny, jsou tu však téměř všude :)

Share: