cupcakes na benefiční akci
V sobotu 13.6. jsem vyrazila společně s mamkou a Martinem do Berouna na benefiční koncert na podporu letního dětského tábora Mrákotín pro děti s postižením.

Na tábor jsem měla původně jet jako jedna z vedoucích, ale musím se přiznat, že jsem se zbaběle zalekla a před takovou dávkou zodpovědnosti couvla. Proto jsem se rozhodla tábor podpořit alespoň mými cupcakes :)

Na místo jsme dorazili lehce po 13. hodině. Norové (a další předpovědi) avizovali neskutečná vedra, proto jsem měla cupcakes pěkně „nakrabičkované“ v několika autoledničkách, aby se nezkazily. Vedra se nekonala, zato pořádná bouřka a liják jak z konve. Skoro hodinu jsme seděli v místním bufetu a čekali až se počasí umoudří.

Po hodince bouřka ustala a my jsme mohli za ustavičného kapání připravovat stánek. No, stánek, spíš jen stůl, ubrus, kasička a cupcakes. :)

Z přepokládaných 100 – 200 návštěvníků přišla tak polovina, a to právě bohužel kvůli dešti. Bála jsem se, abych cupcakes vůbec prodala, ale za necelé 3 hodinky bylo všech 50 kousků pryč.

Mrkněte na fotky z benefice, bylo to super!

Veškerý výtěžek jde samozřejmě na konto LDT Mrákotín a já doufám, že si děti i vedoucí tábor moc užijí, protože jsou skvělá parta! :)

PS: Chcete taky přispět dětem? Klikněte sem! Děkuju :)

Share: